Lbiotica Progestella 14% krem łagodzący objawy menopauzy z wyciągiem z Wild Yam 50 g

Dostępność
100% Complete
Opinie (1)

Spis treści:

Wskazania

Zalecany w łagodzeniu objawów menopauzy.

Działanie

Progestella MENOPAUZA z naturalnym wyciągiem z Wild Yam (Dioscorea villosa) i kolagenem. Ekstrakt z dzikiego pochrzynu (Wild Yam) zawiera substancje będące prekursorem biosyntezy naturalnego progesteronu. Główny składnik aktywny kremu, opisywany jest w doniesieniach naukowych jako czynnik łagodzący objawy związane z menopauzą m.in. uderzenia gorąca, poty nocne, drażliwość, przygnębienie, bezsenność, zaburzenia koncentracji. Ponadto zawarty w kremie Progestella kolagen, poprawia kondycję skóry, która w okresie około menopauzalnym traci swoje napięcie i jędrność.

Dawkowanie

Progestellę należy wcierać w okolice wewnętrznej powierzchni ramion oraz ud (kremu nie należy wcierać w piersi). Za każdym razem krem należy wcierać w inne miejsce, co zapewnia lepsze wchłanianie. W miejsca, w które stosujemy preparat nie należy wcierać innych kremów, gdyż mogą one utrudniać wchłanianie składników aktywnych. Zdolność wchłaniania preparatu i wykorzystania go przez organizm jest inna u każdej kobiety, dlatego należy dostosować wielkość dawki do indywidualnych potrzeb. Naturalny progesteron jest wchłaniany przez podskórną tkankę tłuszczową a następnie sukcesywnie uwalniany do krwi. Preparat najlepiej stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem – najlepiej przed snem) w ilości 1/8 do 1 łyżeczki dołączonej do opakowania dziennie.

Opinie o Lbiotica Progestella 14% krem łagodzący objawy menopauzy z wyciągiem z Wild Yam 50 g
Olga
u mnie krem sie sprawdza, łagodzi bóle przed i miesiączkowe, daje lepsze samopoczucie

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Lbiotica Progestella 14% krem łagodzący objawy menopauzy z wyciągiem z Wild Yam 50 g kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.