Kindii Pure miękkie bawełniane płatki dla niemowląt 60 sztuk [Baby Sensitive, Cleanic Kindii] [STARA KARTA]

Pojemność: 60szt.
Postać: Płatki
Dostępność
100% Complete
Opinie (1)

Spis treści:

Opis produktu

Delikatne dla skóry, bawełniane, miękkie płatki dla niemowląt Kindii Pure w opakowaniu 60 sztuk są przeznaczone do codziennej pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry najmłodszych dzieci, w tym także ze skłonnością do reakcji alergicznych i podrażnień. Przy ich użyciu można przemywać nie tylko twarz, ale całe ciało, w tym również fałdki skórne oraz pachwiny. Produkt może być bezpiecznie stosowany już od pierwszych chwil życia maluszka. Opakowanie zawiera 60 sztuk miękkich bawełnianych płatków. Produkt jest delikatny nawet dla podrażnionej skóry.

Skład

100% czystej bawełny, delikatne brzegi, nie pozostawiają włókien.

Wskazania

Stworzone na bazie czystej bawełny miękkie płatki dla niemowląt Kindii Pure w pojemnym opakowaniu liczącym 60 sztuk, które oferuje nasza drogeria internetowa, są przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry najmłodszych dzieci z użyciem:

·      wody,

·      kremu,

·       oliwki pielęgnacyjnej,

·      zasypki itp.

Produkt dzięki bezpiecznej recepturze nadaje się do oczyszczania i pielęgnowania każdego rodzaju skóry. Płatki są miękkie i delikatne, a jednoczenie bardzo wytrzymałe. 

Działanie

Bawełniane, niezwykle miękkie płatki dla niemowląt Kindii Pure stanowią produkt o ograniczonej liczbie składników, dostosowany do specyficznych potrzeb dzieci, który został pozbawiony sztucznych środków konserwujących i zapachowych. Dzięki temu doskonale pielęgnują delikatną i wrażliwą skórę maluchów, w żaden sposób jej nie podrażniając oraz nie naruszając fizjologicznej bariery ochronnej. Nie mają zapachu, nie pozostawiają włókien i nie ulegają rozwarstwieniu.

Dawkowanie

Na bawełniany płatek nanieść niewielką ilość wody, zasypki, kremu lub oliwki pielęgnacyjnej, a następnie delikatnie przetrzeć skórę dziecka. Zużyty płatek należy wyrzucić do kosza. Oferowany przez nasz sklep produkt jest wygodny w użyciu i może stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wacików kosmetycznych. Dzięki niemu codzienna pielęgnacja skóry jest bezpieczna i przyjemna.

Dodatkowe

Chronić przed wilgocią, a także nadmiernym promieniowaniem ultrafioletowym. Przechowywać w suchym, zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej. Płatki dla niemowląt Kindii Pure zostały przebadane pod kątem dermatologicznym. 

Opinie o Kindii Pure miękkie bawełniane płatki dla niemowląt 60 sztuk [Baby Sensitive, Cleanic Kindii] [STARA KARTA]
Dominika
Bardzo przydatne w zapewnieniu higieny dziecka.

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Kindii Pure miękkie bawełniane płatki dla niemowląt 60 sztuk [Baby Sensitive, Cleanic Kindii] [STARA KARTA] kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.