Isis Neotone Radiance SPF50+ serum na dzień likwidujący przebarwienia skóry 30 ml

Dostępność
Brak produktu
Opinie (3)

Spis treści:

Wskazania

Serum zalecane jest dla osób z wrażliwą skórą w leczeniu i zapobieganiu: - przebarwień (brązowe plamy, piegi na skórze twarzy, dekoltu i dłoni); - melazmy o podłożu hormonalnym (ciąża, okres menopauzy); - plam polekowych - antykoncepcja, kuracja hormonalna; - przebarwień posłonecznych oraz powstających jako wynik starzenia się skóry; - przebarwień o podłożu genetycznym, zaburzeń endokrynologicznych oraz w chorobach wątroby; - przebarwień pozapalnych, pourazowych i po-trądzikowych. 

Działanie

1. - ogranicza proces melanogenezy; Lumiskin TM 4%, B-White peptyd 5% 

2. - wybiela; witamina C 1%

3. - bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna SPF 50+;

kombinacja filtrów UVA/UVB, Eusolex 15%, Tinosorb M 9%, Tinosorm S 1,5%, Titanum dioxide 2%,  Przebadany dermatologicznie – fototypy I-II i IV-V. Nie zawiera hydrochinonu, kwasu kojowego ani parabenów. Skuteczność udowodniona badaniami klinicznym. Tubka posiada system „air back-less”, innowacyjne zabezpieczenie kremu.

Dawkowanie

Aplikacja raz dziennie, rano na skórę całej twarzy. W przypadku długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne ponowić aplikację kremu. Na noc zalecamy stosować Neotone serum na noc. Podczas leczenia i po jego zakończeniu nie należy opalać się, aby nie spowodować nawrotu przebarwień. Krem należy stosować co najmniej przez okres 3 miesięcy po ustąpieniu zmian.

Opinie o Isis Neotone Radiance SPF50+ serum na dzień likwidujący przebarwienia skóry 30 ml
joasia
super polecam
joasia
super polecam
joasia
super polecam

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Isis Neotone Radiance SPF50+ serum na dzień likwidujący przebarwienia skóry 30 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.