InFavit Baby witamina D3 krople 9 ml

Producent: Diagnosis
Pojemność: 9ml
Postać: Krople
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

olej MCT, witamina D3 (cholekalcyferol).

Wskazania

Do postępowania dietetycznego, niemowlętom karmionym piersią dla prawidłowego wzrostu i mineralizacji kości należy podawać witaminę D w dawce 400 j.m. na dobę, niezależnie od tego czy matka karmiąca przyjmuje preparaty zawierające tę witaminę. Zgodnie z zaleceniami Zespołu Ekspertów w Dziedzinie Pediatrii z 2004 roku noworodek karmiony piersią, którego matka nie otrzymywała witaminy D w ostatnim trymestrze ciąży wymaga podawania witaminy D - od pierwszych dni życia w dawce 400 j.m. wit. D na dobę. Jeżeli natomiast matka przyjmowała witaminę D w ostatnim trymestrze ciąży witaminę tę należy podawać dziecku od 3 tygodnia życia.

Dawkowanie

Podawać doustnie. Opakowanie zaopatrzone jest w dozownik.  Z butelki należy odkręcić nakrętkę z pierścieniem zabezpieczającym a następnie nakręcić dozownik. Zaleca się podawać preparat dwa razy na dobę po 1/2  dawki – jedno naciśnięcie dozownika do ściągniętego mleka matki.

Opinie o InFavit Baby witamina D3 krople 9 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili InFavit Baby witamina D3 krople 9 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.