Hysan aerozol nawilżający do nosa 20 ml

Producent: Ursapharm
Pojemność: 20ml
Postać: Aerozol
Informacja: WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Aerozol do nosa hysan® jest roztworem do rozpylania do nosa. Roztwór ten zawiera hialuronian sodu, który jest naturalną substancją występującą w organizmie człowieka.

Wskazania

Aerozol do nosa służy do nawilżania i lepszego oczyszczania śluzówki nosa oraz udrażniania nosa.

Aerozol do nosa służy do nawilżania i lepszego oczyszczania śluzówki nosa oraz udrażniania nosa. Także zaleca się jako środek wspomagający w przypadku nieżytu nosa.

Działanie

Aerozol do nosa hysan® zawiera naturalną substancję – hialuronian sodu. Substancja ta ma dwie właściwości, które sprawiają, że wydaje się ona szczególnie nadawać do tego typu wskazań: dobrze trzyma się błony śluzowej nosa i tworzy warstwę ochronną, która utrzymuje się na długo. Poza tym jest ona higroskopijna, czyli, po prostu, posiada ona wysoką zdolność wiązania wody.

Aerozol do nosa hysan® nie zawiera środków konserwujących i gazu. Ponieważ hialuronian sodu jest naturalną substancją występującą w organizmie człowieka, unika się niepotrzebnego ryzyka alergii.

Opinie o Hysan aerozol nawilżający do nosa 20 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Hysan aerozol nawilżający do nosa 20 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.