Hyabak krople do oczu 10 ml

Producent: Thea Polska
Pojemność: 10 ml
Postać: Krople
Dostępność
Brak produktu
Opinie (3)

Spis treści:

Opis

Hyabak to hipotoniczny roztwór w kroplach stosowany do oczu oraz soczewek kontaktowych, służący nawilżeniu oka.

Zawarty w kroplach kwas hialuronowy ma za zadanie nawilżać i powlekać powierzchnię oka, zaś okulistyczny filtr UV - aktinokinol - stanowi barierę ochronną przed promieniami słońca. 

Hyabak stosuje się: 

- do nawilżenia w razie uczucia suchości/zmęczenia oczu; 
- jako ochrona oka w trakcie pracy przy monitorach komputerowych; 
- w przypadku stosowania szkieł kontaktowych (może być stosowany ze wszystkimi rodzajami soczewek). 


Skład

Hialuronian sodu, chlorek sodu, trometamol, kwas solny 1N.

Wskazania

Przeznaczone do stosowania do oczu i na soczewki kontaktowe. Polecany w przypadku odczuwania zmęczenia oczu,pracy przy komputerze lub oglądania telewizji, odczuwania  podrażnienia oczu na skutek przebywania w klimatyzowanych lub centralnie ogrzewanych pomieszczeniach, poprzez pył, wiatr, kurz lub z powodu chorób ogólnych (cukrzyca, reumatyzm, choroby tarczycy) lub  zmian hormonalnych (menopauza), przyjmowania przewlekłego leków przeciw nadciśnieniu tętniczemu, przeciwbólowe, antyalergiczne, przeciwdepresyjne. Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą stosować  krople do ich nawilżania w celu łatwiejszego zakładania i zdejmowania, jak również nawilżania oka.

Działanie

Nawilżające krople do oczu i soczewek kontaktowych z naturalnym hialuronianem, które szybko przyniosą ulgę w przypadku zmęczenia oczu, uczucia podrażnienia lub pieczenia, swędzenia powiek, wrażenia piasku lub ciała obcego pod powiekami, nadmiernego łzawienia. Nawilżają i chronią oczy.

Dawkowanie

1 kroplę wkraplać do każdego oka tak często, jak jest to konieczne. Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą nanosić preparat na wklęsłą część soczewki podczas jej zakładania lub zdejmowania, jak również tak często jak jest to niezbędne w trakcie jej noszenia.

 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki kropli

Opinie o Hyabak krople do oczu 10 ml
Irek_22
Polecam !!
Arkadiusz
Ok
kasia
Znakomite krople dla osób noszących szkła kontaktowe

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Hyabak krople do oczu 10 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.