Humana 1 mleko początkowe od urodzenia 350 g

Producent: Humana Poland
Pojemność: 350g
Postać: Proszek
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, oleje roślinne (zawiera lecytynę sojową), laktoza z mleka, syrop galaktooligosacharydowy, węglan wapnia, chlorek potasu, ortofosforan wapnia, cytrynian sodu, olej zwierzęcy (olej rybi), wodorowinian choliny, L-tyrozyna, zestaw witamin (witamina C, niacyna, witamina E, kwas pantotenowy, witamina B1, witamina A, witamina B6, witamina B2, kwas foliowy, witamina K1, biotyna, witamina D3, witamina B12), węglan magnezu, cytrynian potasu, tauryna, inozytol, L-tryptofan, nukleotydy (5-monofosforan cytydyny, 5-monofosforan urydyny, 5-monofosforan adenozyny, 5-monofosforan inozyny, 5-monofosforan guanozyny), siarczan żelaza, stabilizator: kwas L(+) mlekowy, siarczan cynku, kompleks miedź-lizyna, jodan potasu, siarczan manganu, selenian sodu.

Wskazania

 Mleko początkowe dla noworodków i niemowląt od urodzenia. Jako uzupełnienie karmienia piersią lub do wyłącznego karmienia, gdy mama z uzasadnionych przyczyn nie może karmić naturalnie. Jeśli mleko Humana 1 nie wystarcza, polecamy Humana 2 mleko następne do stosowania po ukończeniu szóstego miesiąca życia dziecka.

Działanie

Humana 1 jest nowym mlekiem początkowym, z najnowocześniejszym składem, uwzględniającym najnowsze badania i dowody naukowe. Zawiera:

 

- błonnik prebiotyczny GOS – występujący w mleku mamy

- laktozę – jako jedyny węglowodan – tak jak w mleku matki

- LCP – długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 (DHA) i Omega 6 (ARA) – szczególnie ważne dla rozwoju niemowląt, których organizm nie wytwarza w wystarczającej ilości – są składnikiem mleka mamy.

Mleko modyfikowane Humana 1 nie zawiera glutenu.

Dodatkowe

Podobnie jak mleko mamy, Humana 1 zawiera w swym składzie węglowodany, które przy częstym i długotrwałym kontakcie z ząbkami dziecka, mogą powodować uszkodzenia szkliwa zębów i rozwoju próchnicy. Nie należy podawać dziecku butelki ze smoczkiem do długotrwałego ssania. Warto także przyzwyczajać niemowlę do mycia jamy ustnej i dziąsełek po każdym posiłku.

Otwartą puszkę należy każdorazowo dokładnie zamykać oraz przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zużyć w ciągu 3 tygodni od otwarcia.

Opinie o Humana 1 mleko początkowe od urodzenia 350 g

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Humana 1 mleko początkowe od urodzenia 350 g kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.