HemoActive test do wykrywania krwi utajonej w kale 5 sztuk

Producent: Diagnosis
Pojemność: 5szt.
Postać: Test
Informacja: WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Wskazania

dokładny - test zapewnia wysoką dokładność wykrycia krwi utajonej w kale ( zgodnie z normami ISO i CEN obowiązującymi w U.E.), łatwy w użyciu - w celu jego przeprowadzenia wystarczy wrzucić bibułkę testową do muszli klozetowej, szybki - wynik jest prosty w interpretacji, jeśli jest obecna krew utajona w kale, w ciągu 2 min. test zabarwi się na kolor niebiesko-zielony, higieniczny - nie wymaga zbierania kału, komfortowy - nie wymaga stosowania diety, ekonomiczny - zawiera pięć bibułek testowych (3 do wykonania pełnego testu oraz 2 dla potwierdzenia poprawności jego wykonania).

Działanie

Wykonanie testu HemoActive nie wymaga stosowania specjalnej diety ani zbierania kału. Aby go przeprowadzić wystarczy jedynie wrzucić bibułkę testową do muszli klozetowej.  Wynik jest prosty w interpretacji - jeśli jest obecna krew w kale, w ciągu 2 minut test zabarwi się na kolor niebiesko-zielony. Jest to oznaka, że należy skontaktować się z lekarzem i przeprowadzić szczegółowe badania diagnostyczne w kierunku raka jelita grubego.

Opinie o HemoActive test do wykrywania krwi utajonej w kale 5 sztuk

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili HemoActive test do wykrywania krwi utajonej w kale 5 sztuk kupili także:

GlySkinCare Macadamia Oil 100% 30 ml
NOWOŚĆ
Babyono szczotka z miękkim naturalnym włosiem i grzebień 1 komplet różowy [568/04]
NOWOŚĆ
© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.