GOLDisept spray do ust i gardła 25 ml

Pojemność: 25 ml
Postać: Spray
Informacja: WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępność
66% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Wyrób medyczny GOLDisept łagodzi objawy oraz przebieg przewlekłych, nietypowych i nieswoistych zapaleń gardła i jamy ustnej. Skuteczny w przeważającej większości stanów zapalnych, niezależnie od przyczyny ich powstawania.

Skład

złoto cząsteczkowe, wyciąg z mangostanu właściwego (Garcinia mangostana), wyciąg z mięty pieprzowej (Mentha piperita), wyciąg z limety kwaśnej (Citrus aurantifolia), mineralne sole potasu, wapnia, magnezu i sodu, gliceryna, srebro cząsteczkowe, woda oczyszczona.

Dawkowanie

Wstrząśnij przed użyciem. Przed pierwszym użyciem zaleca się kilkukrotne naciśnięcie dozownika, aby napełnił się preparatem. Dozownik należy umieścić w ustach i nacisnąć. Jednorazowo zaleca się zaaplikować 3-4 dozy na chorej powierzchni. Powtarzać regularnie, jednak nie częściej niż co 2-3 godziny. 

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci poniżej 12 r.ż. W przypadku przyjmowania innych preparatów na bazie złota i srebra, skonsultować dawkę z lekarzem lub przerwać stosowanie na czas trwania towarzyszącej kuracji.

Opinie o GOLDisept spray do ust i gardła 25 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili GOLDisept spray do ust i gardła 25 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.