GINEintima Test pH na wykrywanie infekcji pochwy 1 sztuka

Producent: USP Zdrowie
Pojemność: 1szt.
Postać: Test
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

Wyrób medyczny do diagnostyki in vitro przeznaczony do samodzielnego stosowania w warunkach domowych. Test pozwala zmierzyć poziom pH pochwy i wykryć ewentualny rodzaj infekcji. 

Działanie

To prosty test paskowy do samodzielnego stosowania, który mierzy poziom pH pochwy i wykrywa infekcje. Preparat posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Test pH różnicuje infekcje pochwy - pomaga stwierdzić czy występujące symptomy są objawem infekcji bakteryjnej (pH > 4,5) czy grzybiczej (pH ≤ 4,5). Dzięki specjalnemu aplikatorowi test jest łatwy do przeprowadzenia i szybko daje wiarygodny wynik. Badania wykazały, że stosowanie testu do pomiaru pH pochwy zmniejszyłoby niezasadne stosowanie preparatów przeciwgrzybiczych o około 50%.

Dawkowanie

Okrągły uchwyt umożliwia wygodne uchwycenie aplikatora. Aplikator wkładany jest do pochwy na głębokość od 1 do 3 cm, a pole testowe aplikatora jest delikatnie dociskane do tylnej ściany pochwy. To pozwala na zwilżenie pola testowego wydzieliną pochwową. Po wyciągnięciu aplikatora z pochwy kolor na polu testowym przypisuje się do koloru na skali kolorystycznej. Wartość pH przy odpowiednim kolorze na skali kolorystycznej jest wynikiem testu.

Opinie o GINEintima Test pH na wykrywanie infekcji pochwy 1 sztuka

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili GINEintima Test pH na wykrywanie infekcji pochwy 1 sztuka kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.