FORTICARE płyn odżywczy o smaku pomarańczowo-cytrynowym 4 x 125 ml

Pojemność: 500 ml
Postać: Płyn
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

FortiCare - Dieta zawierająca składniki immunomodulujące (kwasy omega-3: EPA i DHA,), wysokobiałkowa, hiperkaloryczna (1,6 kcal/ml). Najważniejsze właściwości  żywieniowe: Przeznaczona dla pacjentów chorych onkologicznie przed rozległymi operacjami z powodu nowotworów w obrębie jamy brzusznej i szyi. Wzbogacony w kwasy omega-3. Zawartość kwasów EPA i DHA: 1,12 g w 125 ml produktu. Wysoka zawartość białka – 11,3g w 125 ml produktu. Wysokoenergetyczny (1,6 kcal/ml). Wysoka wartość przeciwutleniaczy (witaminy C i E, karotenoidów, selenu). Klinicznie wolny od laktozy. Zawiera błonnik. Bezglutenowa.

Wskazania

Do postępowania żywieniowego w niedożywieniu związanym z chorobą nowotworową.

Dawkowanie

Produkt gotowy do spożycia, przeznaczony do picia. Najlepiej podawać schłodzony. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Produkt zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 minut do 1 godziny), między posiłkami. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Po pierwszym otwarciu opakowania produkt przechowywać w lodówce, w zamkniętej butelce, nie dłużej niż 24 godziny.

Przeciwwskazania

Stosować pod nadzorem lekarza. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji laktozy, alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii oraz u pacjentów wymagających diety bezresztkowej. Ze względu na wysoką zawartość białka produkt nie jest odpowiedni dla pacjentów z niewydolnością nerek (bez odpowiedniej nerkowej terapii zastępczej) oraz wątroby, zagrożonych wystąpieniem encefalopatii wątrobowej. Stosować ostrożnie u pacjentów z zaburzeniami krzepnięcia krwi i/lub przyjmujących leki przeciwzakrzepowe. Może być jedynym źródłem pożywienia. Nie podawać dożylnie.

Opinie o FORTICARE płyn odżywczy o smaku pomarańczowo-cytrynowym 4 x 125 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili FORTICARE płyn odżywczy o smaku pomarańczowo-cytrynowym 4 x 125 ml kupili także:

Peha-fix opaska elastyczna do podtrzymywania opatrunków 12cm x 4m 1 sztuka
NOWOŚĆ
Dr Sante Detox Hair szampon regenerujący 1000 ml
NOWOŚĆ
© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.