FLC Pharma Omegaregen Skin Care kwasy Omega 3-6-9, kenzym Q10, witamina E 250 ml

Producent: FLC Pharma
Pojemność: 250ml
Postać: Płyn
Wariant
produktu
Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Opis

Omegaregen® skin care to naturalny nutrikosmetyk, mający korzystny wpływ na zdrowie, regenerację i wygląd skóry, który powinno się traktować jako niezbędny element diety. Preparat powstał na bazie uprawianego w Polsce lnu. Opracowali go polscy naukowcy, wspierani przez zespół doświadczonych, praktykujących lekarzy dermatologów oraz kosmetologów. Formuła Omegaregen® skin care jest odpowiedzią na większość problemów, z jakimi zmagają się ich pacjenci. Zawarte w preparacie kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 występują w najczystszej z dostępnych postaci. Dzięki temu skutecznie regenerują, odżywiają i oczyszczają skórę od wewnątrz. Warto wspomnieć, że w przeszłości kwasy omega 3 (ALA) były nazywane witaminą F, czyli witaminą piękności.

Skład

Omega 3, Omega 6, Omega 9, koenzym Q10, witamina E, witamian A, witamina D, alkohol etylowy

Wskazania

Omegaregen®skin care stanowi zestaw niezbędnych witamin oraz innych składników, które są konieczne do pielęgnacji i regeneracji skóry. Polecany dla osób dbających o cerę i chcących powstrzymać proces starzenia.

Działanie

Zdrowa, piękna skóra, ładniejsze oraz mocniejsze włosy i paznokcie to efekt wyjątkowej przyswajalności i wynikającej z niej skuteczności preparatu.

Omegaregen® skin care to uniwersalne rozwiązanie. Niezależnie od wieku, skóra otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje najbardziej. Kwas omega 3 (ALA) wspomaga prawidłową pracę gruczołów łojowych – w ten sposób przywraca i wspiera fizjologiczną pielęgnację i odżywianie wszystkich warstw skóry.

Dzięki zawartości witaminy A, E i D preparat pomaga w prawidłowej odnowie skóry, włosów i błon śluzowych, a także działa ochronnie na komórki całego ciała. Wchodzący w skład Omegaregen® skin care koenzym Q10 dociera do najgłębszych warstw skóry i hamuje procesy jej starzenia.

Dawkowanie

1 łyżeczka = 5 ml dziennie w trakcie posiłku.

Opinie o FLC Pharma Omegaregen Skin Care kwasy Omega 3-6-9, kenzym Q10, witamina E 250 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili FLC Pharma Omegaregen Skin Care kwasy Omega 3-6-9, kenzym Q10, witamina E 250 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.