Femibion Natal 1 30 tabletek

Producent: Merck Polska
Pojemność: 30szt.
Postać: Tabletki
Dostępność
Brak produktu
Opinie (3)

Spis treści:

Skład

Suplement diety Femibion® Natal 1 zawiera:
Foliany 800µg : kwas foliowy 400µg + L-metylofolian wapnia (aktywny folian Metafolin®) 416 µg dlatego pomaga  pokryć zwiększone zapotrzebowanie na foliany u kobiet planujących ciążę oraz w pierwszym trymestrze ciąży.

Wskazania

Opracowany w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb dla kobiet od pierwszego tygodnia ciąży, jako uzupełnienie zdrowej diety.

Femibion Natal 1 przeznaczony jest dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży. To właśnie dla nich tak ważne jest dobroczynne działanie zawartych w nim folianów. Badania naukowe wskazują, że mają one pozytywny wpływ na przebieg ciąży oraz odpowiedni rozwój dziecka. Femibion Natal 1 zawiera aktywną formę folianów - Metafolin® ( L-metylofolian wapnia), substancję odżywczą gotową do wykorzystania przez komórki matki i rozwijającego się dziecka.

Działanie

*Foliany (kwas foliowy i Metafolin®) wspiera prawidłowy proces tworzenia krwi i podziału komórek, a także przyczynia się do wzrostu tkanek matki w trakcie ciąży, w tym do tworzenia się łożyska. Łożysko dostarcza nienarodzonemu dziecku niezbędnych składników odżywczych.

Dawkowanie

Jedna tabletka dziennie z zimnym napojem, preferencyjnie w trakcie głównego posiłku, jako uzupełnienie zbilansowanej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia
Suplementacja kwasem foliowym zwiększa poziom folianu u matki. Niski poziom folianu u matki jest jednym z czynników ryzyka wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu. W związku z tym zaleca się kobietom suplementację kwasem foliowym w dawce 400 µg dziennie co najmniej miesiąc przed poczęciem i do trzech miesięcy po poczęciu. Udowodniono naukowo, że niski poziom folianu u matki jest istotnym czynnikiem ryzyka wad cewy nerwowej. Istnieją również inne czynniki ryzyka, dlatego modyfikacja jednego z nich może nie mieć korzystnego działania w każdym przypadku. Ponadto ryzyko wad cewy nerwowej zwiększają również inne czynniki, np. dziedziczne.

Dodatkowe

Femibion Natal 1 Wczesna ciąża do końca 12 tygodnia ciąży.
Do 13. tygodnia niezbędne do życia narządy Twojego dziecka są już wykształcone i rozpoczyna ono fazę ogromnego rozwoju.
Dlatego zalecamy, abyś zaczęła wtedy stosować preparat Femibion Natal 2 PLUS Ciąża + Karmienie piersią.
Oprócz starannie dobranych składników odżywczych wchodzących w skład preparatu Femibion Natal 1, dostarcza on również DHA, wielonienasycony kwas tłuszczowy z grupy omega-3. Spożycie kwasu omega-3 DHA przez matkę sprzyja prawidłowemu rozwojowi mózgu i oczu u płodu oraz dziecka karmionego piersią.

Film opisowy


Opinie o Femibion Natal 1 30 tabletek
Gośka
Bardzo dobre witaminy. Nie ma problemu połykania te małe tabletki.
Aga
ok
Aneczkaa
Dopiero zaczęłam zażywać tabletki, ale skład mają godny polecenia :)
Aby dodawać komentarze - należy się zalogować
Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Femibion Natal 1 30 tabletek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.