ELLEN Krem z probiotykiem do ochrony okolic intymnych 15 ml

Producent: NutroPharma
Pojemność: 15 ml
Postać: Krem
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych zawiera probiotyczne szczepy bakterii - Lacto Naturel, będące kompozycją trzech opatentowanych szczepów bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus fermentum LN99, Lactobacillus rhamnosus LN113 i Lactobacillus gasseri LN40. Bazę kremu stanowią naturalne tłuszcze pozyskane z oleju kokosowego o doskonałych właściwościach zmiękczających, łagodzących oraz ochronnych. Krem jest pozbawiony perfum, konserwantów, estrogenów oraz wody. Krem ma doskonałe właściwości rozprowadzające i konsystencję. Ilość składników ograniczona do minimum sprawia, że krem jest odpowiedni nawet do stosowania na bardzo wrażliwe i podrażnione okolice intymne.

Wskazania

Krem z probiotykami do ochrony okolic intymnych. Zawiera naturalne bakterie kwasu mlekowego.  Krem z probiotykami ellen został stworzony do higieny osobistej kobiet. Chroni skórę i błony śluzowe okolic intymnych przed podrażnieniami i zapobiega odczuciu dyskomfortu. Ze względu na zawartość probiotycznych bakterii kwasu mlekowego, pomaga w utrzymaniu naturalnej flory bakteryjnej okolic intymnych.

Dawkowanie

Ilość wielkości groszku nakładać palcem na skórę i błony śluzowe zewnętrznych okolic intymnych, 1-2 razy dziennie, tak długo jak istnieje potrzeba, aby utrzymać uczucie świeżości i komfortu.

Opinie o ELLEN Krem z probiotykiem do ochrony okolic intymnych 15 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ELLEN Krem z probiotykiem do ochrony okolic intymnych 15 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.