Doppelherz Aktiv Magnez+Wapń Forte 30 kapsułek

Pojemność: 30 szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

1 tabletka zawiera: Węglan wapnia (350mg wapń), tlenek magnezu (175mg magnez).

Wskazania

Magnez i wapń:  
-zwalczają skutki stresu i przewlekłego zmęczenia 
-poprawiają koncentrację, zmniejszają nadpobudliwość  
-wspomagają pracę serca i układu krążenia 
-również polecane dla osób z osteoporozą i w okresie menopauzy  
Zapewnienie organizmowi odpowiedniej ilości magnezu i wapnia jest niezbędne dla prawidłowej pracy układu nerwowego, kostnego i mięśnia sercowego. 
Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte jest zalecany w stanach podwyższonego stresu, w okresie nauki i rekonwalescencji a także w profilaktyce chorób serca i osteoporozy. 
 

Działanie

Magnez i wapń mają wpływ na:  
-układ nerwowy 
-układ krążenia i serce 
-układ kostny 
-układ hormonalny. 
Magnez odgrywa ważną rolę w przenoszeniu bodzców nerwowych. Poprawia koncentrację i działa przeciwstresowo. Uczestniczy również w procesie skurczu mięśnia sercowego, reguluje rytm serca, przeciwdziała niedokrwieniu serca. 
Zwiększone zapotrzebowanie na magnez występuje w warunkach stresu, w okresie intensywnej pracy umysłowej i rekonwalescencji a także w przypadku używania alkoholu, kawy lub środków przeczyszczających. Jednocześnie dostarczanie odpowiednich ilości magnezu z pokarmem jest utrudnione, ponieważ podczas przygotowywania potraw i żywności następują istotne jego straty. U około 60% Polaków stwierdza się niedobory magnezu. 
Wapń odgrywa istotną rolę regulacyjną w organizmie, wpływa na procesy metaboliczne, szczególnie w odniesieniu do prawidłowej budowy układu kostnego. Wapń obniża również ciśnienie krwi i wpływa na kurczliwość mięśnia sercowego, Zwiększone zapotrzebowanie na wapń wstępuje w okresie przekwitania oraz u osób powyżej 60 roku życia. 
Preparat Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte może być z powodzeniem stosowany również przez osoby cierpiące na reumatyzm i bóle mięśniowe, alergie oraz przy diecie cukrzycowej. 
Preparat zalecany jako suplement diety dla młodzieży i osób dorosłych. 
 

Dawkowanie

Zażywać 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Nie stosować na czczo. Nie rozgryzać, nie ssać. Tabletkę można dzielić.

Opinie o Doppelherz Aktiv Magnez+Wapń Forte 30 kapsułek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Doppelherz Aktiv Magnez+Wapń Forte 30 kapsułek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.