Domowe Laboratorium termometr klasyczny bezrtęciowy 1 sztuka

Producent: Hydrex
Pojemność: 1szt.
Postać: Termometr
Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Szklany termometr klasyczny to najbardziej podstawowe narzędzie diagnostyczne umożliwiające dokonanie dokładnego pomiaru temperatury ciała w domowych warunkach.

Klasyczne termometry bezrtęciowe mierzą temperaturę ciała w zakresie 35,5-42 °C z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Czas pomiaru tradycyjnym termometrem wynosi 8 minut. Badanie może być przeprowadzony pod pachą, w ustach lub w odbycie – gdzie uzyskujemy wynik najdokładniejszy.

Skład

Termometr klasyczny posiada w zestawie etui z efektem lupy, które pozwala na łatwiejsze odczytanie wyników pomiaru temperatury.

Działanie

Współczesne termometry bezrtęciowe wypełnione są mieszanką płynnych metali, takich jak stop galu, indu, cyny i cynku. Gal jest metalem, który zastyga w temperaturze pokojowej, co powoduje trudności w strząśnięciu termometru, dlatego zaleca się przeprowadzenie tej czynności bezpośrednio po odczytaniu wyników pomiaru.

Dawkowanie

Biorąc pod uwagę szklaną budowę urządzenia, mierzenie temperatury u dzieci za pomocą tradycyjnego termometru zawsze powinno przebiegać pod kontrolą dorosłych. Po dokonaniu pomiaru w odbycie konieczna jest również dokładna dezynfekcja termometru.

Dodatkowe

Produkt ten jest oryginalnym i ekologicznym wyrobem medycznym w pełni zgodnym z europejskimi standardami i dyrektywami jakościowymi. 

Opinie o Domowe Laboratorium termometr klasyczny bezrtęciowy 1 sztuka

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Domowe Laboratorium termometr klasyczny bezrtęciowy 1 sztuka kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.