Domowe Laboratorium Cholersterol test na poziom cholesterolu we krwi 1 sztuka

Producent: Hydrex
Pojemność: 1szt.
Postać: Test
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

Test dla każdego do profilaktycznego sprawdzania poziomu cholesterolu we krwi, dla osób z nadciśnieniem tętniczym, dla osób po 40 roku życia skarżących się na złe samopoczucie, częste bóle głowy, dla osób po 40 roku życia skarżących się na duszności, bóle w klatce piersiowej, szybkie męczenie się.

Działanie

HYDREX Cholesterol Test pozwala na szybkie, łatwe i samodzielne oznaczenie poziomu cholesterolu. Test wykonuje się z krwi pobranej z palca, wystarczy nakłuć palec i nanieść powstałą kroplę krwi na pole testowe. Za prawidłowy poziom cholesterolu we krwi uważa się wartości cholesterolu poniżej 200 mg/dl. Podwyższony poziom cholesterolu (powyżej 200 mg/dl) jest jednym z głównych czynników ryzyka miażdżycy, która w konsekwencji prowadzi do zawału serca i udaru mózgu. Na poziom cholesterolu w organizmie mają wpływ: dieta, palenie tytoniu, tryb życia, stres, cukrzyca, różne inne choroby, a także ciąża. Opakowanie zawiera 1 pasek testowy.

Dawkowanie

Test wykonuje się z krwi pobranej z palca, którą nanosi się na oznaczone pole testowe. Wynik testu odczytuje się poprzez porównanie barwy pola testowego z załączoną skalą barwną.

Opinie o Domowe Laboratorium Cholersterol test na poziom cholesterolu we krwi 1 sztuka

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Domowe Laboratorium Cholersterol test na poziom cholesterolu we krwi 1 sztuka kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.