Curaprox CURAkid 4260 szczoteczka dla dzieci od 0,5-4 lat 1 sztuka

Producent: Curaden Polska
Pojemność: 1 szt.
Postać: Szczoteczka
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

UWAGA Wzór oraz Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!

CURAkid miękka szczoteczka dla dzieci jest następnym krokiem po użyciu gryzaka CURAbaby. Jej wąska główka zawiera 3840 ultracienkich włosków CUREN o średnicy 0,10mm.

Działanie

Miękka, gumowa obtoczka główki jest w pełni bezpieczna dla pierwszych ząbków maluszka. Prawidłowy kształt główki szczoteczki pozwala na dokładne umycie każdego zakamarka w jamie ustnej. Kształt, barwa i materiał rączki dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność dla malucha. Można ją postawić na nóżce. Zastosowane delikatne włosie CUREN, umieszczone na główce szczoteczki, łagodnie doczyszcza osad z  powierzchni zębów, doskonale usuwając zanieczyszczenia, pozostawiając przy tym zdrowe dziąsła.

Stomatolodzy dziecięcy polecają używanie szczoteczek CURAkid już od pojawienia się pierwszych ząbków mlecznych. Początkowo myć ząbki powinni rodzice później samodzielnie aż do wieku przedszkolnego. CuraKID powstawały we współpracy z lekarzami dziecięcymi z Uniwersytetu w Bernie (Szwajcaria). Są przetestowane klinicznie.

Opinie o Curaprox CURAkid 4260 szczoteczka dla dzieci od 0,5-4 lat 1 sztuka

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Curaprox CURAkid 4260 szczoteczka dla dzieci od 0,5-4 lat 1 sztuka kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.