product-image
Corega Super Mocny Mocno Miętowy krem mocujący do protez zębowych 40 g
17.89 zł
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo

Corega Super Mocny Mocno Miętowy krem mocujący do protez zębowych 40 g

Brak ocen

Producent
Pojemność
40g
Postać


Dostępny

17.89 zł

Opis

Krem mocujący
do protez zębowych
Corega Super Mocny
Mocno Miętowy

*Wartość w cenach detalicznych dla produktów GSK z Kategorii Produktów do Pielęgnacji Protez Zębowych, dane za okres lipiec 2019 – czerwiec 2020.
**w porównaniu do używania protezy bez kremu mocującego.

Jeżeli podczas noszenia protezy chcesz czuć się pewnie i komfortowo oraz częściej się uśmiechać, wypróbuj krem Corega Super Mocny Mocno Miętowy i ciesz się świeżym oddechem na dłużej.

Zmniejsza ilość drobinek przedostających się pod protezę zębową o 74%*.

Gwarantuje pewne przyleganie protezy do podniebienia i dziąseł oraz brak podrażnień.

Zapewnia mocowanie protezy do 12 godzin!

O subtelnym smaku zapewniającym delikatne odświeżenie.

*w porównaniu z brakiem kremu mocującego na dolnej protezie po 1 godzinie.

Opis produktu

Jedną z głównych przyczyn dyskomfortu, jaki odczuwają użytkownicy nawet najlepiej dopasowanych protez zębowych są drażniące, dostające się pod protezę drobinki pokarmu. Dzięki właściwościom uszczelniającym krem Corega Super Mocny Mocno Miętowy zmniejsza ilość przedostających się drobinek, a jego specjalna formuła eliminuje ryzyko podrażnienia dziąseł oraz zapewnia stabilne mocowanie protezy przez cały dzień. Posiada intensywny smak, dzięki czemu zapewnia długotrwałą świeżość oddechu.

  • Przeznaczony do regularnego stosowania
  • Odpowiedni dla protez całościowych i częściowych
  • Łatwy w użyciu
  • Nie zawiera cynku

Gwarancja jakości

Aż 86% pacjentów skarży się, że w trakcie jedzenia pod ich protezy zębowe przedostają się drobinki pokarmów*. Krem mocujący do protez Corega zmniejsza ilość przedostających się drobinek o 74%**. Po zastosowaniu kremu Corega co najmniej 3 na 4 pacjentów znowu czerpie przyjemność z jedzenia posiłków w towarzystwie rodziny i przyjaciół***.

Randomizowane potrójnie skrzyżowane badanie z pojedynczo zaślepioną próbą, służące porównaniu efektów stosowania i nie stosowania kremu do protez.

Do badania zakwalifikowano pacjentów z prawidłowo dostosowanymi i precyzyjnie wykonanymi oraz całkowitymi protezami zębowymi szczęki i żuchwy.

Przedostawanie się cząsteczek pokarmów pod protezę oceniono metodą ilościową, poprzez zebranie i zważenie pokarmu wyjętego spod protezy po podaniu pacjentom do przeżucia i połknięcia 32 gramy zmielonych orzeszków ziemnych.

*Data on file, GSK. Canadian Quality of Life Study, 2005.

**w porównaniu z brakiem kremu mocującego na dolnej protezie po 1 godzinie.

***Data on file, GSK. RH02678, December 2014.

Jak stosować?

Krok 1

Nanieść niewielką ilość kremu Corega Super Mocny Mocno Miętowy w postaci krótkich pasków w pewnej odległości od krawędzi protezy.

Krok 2

Przepłukać
jamę ustną.

Krok 3

Założyć i docisnąć protezę, a następnie na kilka sekund przygryźć, by została stabilnie umocowana.

Dla kogo?

Krem Corega Super Mocny Mocno Miętowy świetnie sprawdza się zarówno w przypadku protez całościowych, jak i częściowych.

Protezy
całościowe

Protezy
częściowe

Historie pacjentów

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile osób w naszym otoczeniu na co dzień korzysta z protez zębowych. Dzięki produktom Corega, Ty również będziesz mógł cieszyć się pięknym i naturalnym uśmiechem.

Od kilku lat miałem problemy z zębami, aż w końcu musiałem zdecydować się na całkowitą protezę zębową. Lekarz dentysta wykonał wycisk zębów i żuchwy, żeby stworzyć model moich dziąseł, który ostatecznie posłużył do wykonania protezy zębowej. Potem musiałem zdecydować jak powinny wyglądać moje „nowe” zęby. To, że naprawdę mogłem je wybrać było dla mnie sporym zaskoczeniem. Jak się okazuje, trzeba określić ich kształt, kolor i rozmiar – warto wtedy rozważyć wprowadzenie kilku estetycznych korekt i np. pozbyć się zbyt dużych odstępów między zębami. Szczerze mówiąc, w protezach zębowych wyglądam znacznie lepiej niż wtedy, gdy miałem wszystkie naturalne zęby.

~ Dawid, 59 lat

Protezy nosiłem już od kilku miesięcy zanim zdecydowałem się sięgnąć po krem mocujący. Początkowo nie widziałem takiej potrzeby, bo proteza zębowa była naprawdę dobrze dopasowana. Jednak mimo to dostawały się pod nią niewielkie drobinki pokarmów, które powodowały dyskomfort i podrażniały dziąsła. Wybrałem krem mocujący Corega, który okazał się strzałem w dziesiątkę – poczułem się pewniej i nie musiałem już więcej martwić się drobinkami jedzenia.

~ Grzegorz, 61 lat

Gdy uświadomiłam sobie, że będę musiała zacząć nosić protezę zębową przeżyłam wielki szok i prawdę mówiąc, ten okres był dla mnie chyba najtrudniejszy. Przypomniałam sobie jednak, jak podczas pozowania do grupowych zdjęć nigdy nie uśmiechałam się do obiektywu, bo wstydziłam się swoich zębów. Postanowiłam, że już wkrótce najbardziej olśniewający uśmiech na wszystkich zdjęciach należeć będzie do mnie. Ta myśl podtrzymywała mnie na duchu. Nie chciałam, żeby ktokolwiek oglądał mnie bez zębów, więc poprosiłam lekarza dentystę o przygotowanie protezy zębowej natychmiastowej na czas gojenia się dziąseł po usunięciu zębów. Dzięki temu szybciej oswoiłam się z nową sytuacją i dowiedziałam się czego mogę się spodziewać w przyszłości. Uważam, że bardzo mi to pomogło. Po upływie mniej więcej 3 miesięcy zdałam sobie sprawę, że z protezami zębowymi żyje mi się lepiej. Z emocjonalnego punktu widzenia różnica jest ogromna. Teraz jestem dużo bardziej zadowolona ze swojego wyglądu i już nie boję się uśmiechać na zdjęciach.

~ Maria, 51 lat

Produkty Corega

Zobacz pozostałe produkty Corega:

Krem mocujący do protez zębowych Corega Super Mocny Neutralny Smak

Krem mocujący o neutralnym smaku. Utrzymuje protezę przez cały dzień i zapobiega przedostawaniu się drobinek pokarmu pod protezę.

Nie zawiera barwników i substancji smakowych.

Zobacz
produkt

Krem mocujący do protez zębowych Corega Super Mocny Mocno Miętowy

Krem mocujący o mocno miętowym, intensywnym smaku. Utrzymuje protezę przez cały dzień i zapobiega przedostawaniu się drobinek pokarmu pod protezę.

Zobacz
produkt

Krem mocujący do protez zębowych Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy

Krem mocujący o delikatnie miętowym, odświeżającym smaku. Utrzymuje protezę przez cały dzień i zapobiega przedostawaniu się resztek pokarmu pod protezę.

Zobacz
produkt

Krem mocujący do protez zębowych Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy XL

Krem mocujący o delikatnie miętowym, odświeżającym smaku. Utrzymuje protezę przez cały dzień i zapobiega przedostawaniu się resztek pokarmu pod protezę. Większa pojemność w ekonomicznym opakowaniu.

Zobacz
produkt

Krem mocujący do protez zębowych Corega Ochrona Dziąseł XL

Pomaga zapobiegać podrażnieniom dziąseł i poprawia komfort noszenia protezy zębowej.

Zobacz
produkt

<