Colgate Duraphat płyn do płukania jamy ustnej 400 ml

Spis treści:

Skład

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Poloxamer 407, Sodium Phosphate, Sodium Benzoate, Disodium Phosphate, Sodium Fluoride, Cetylpyridinium Chloride, Aroma, Sodium Saccharin, CI 42051

Wskazania

Unikalna wysoka zawartość fluoru dla dorosłych i dzieci powyżej 8 roku życia dla dodatkowej ochrony przeciwpróchniczej, na przykład u osób: z aparatami ortodontycznymi; ostatnio powstałymi ubytkami próchnicowymi; cierpiących na suchość jamy ustnej.

Działanie

Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Duraphat do codziennego stosowania: Udowodniono, że zwiększa pobór fluoru na powierzchni szkliwa. Zapewnia efektywną ochronę przeciwpróchniczą w skojarzeniu z regularnym szczotkowanie zębów pastą z fluorem. Pomaga zatrzymać rozwój wczesnych zmian próchnicowych lub spowodować ich odbudowę. 

Dawkowanie

Płukać jamę ustną używając 10ml płynu i wypluć dzieci 8-12lat, płukać raz dziennie; dzieci powyżej 12lat i dorośli, płukać 2 razy dziennie. Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Duraphat może być używany codziennie tak długo jak zaleci to dentysta.

Opinie o Colgate Duraphat płyn do płukania jamy ustnej 400 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Colgate Duraphat płyn do płukania jamy ustnej 400 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.