Canpol Babies EasyStart elektryczny laktator dwufazowy 1 sztuka [12/201]

Producent: Canpol
Pojemność: 1op.
Postać: Laktator
Dostępność
100% Complete
Opinie (13)

Spis treści:

Opis produktu

Zaprojektowany i wykonany w ten sposób, aby umożliwiać bezpieczne i skuteczne odciąganie pokarmu elektryczny laktator dwufazowy Canpol Babies EasyStart 1 sztuka [12/201] to urządzenie, które z całą pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mam. Produkt został wyposażony w trzystopniową regulację rytmu ssania odwzorowaną na naturalnym sposobie ssania dziecka, a także silikonową nakładkę masującą, która ma za zadanie stymulowanie wypływu pokarmu. Urządzenie jest poręczne i łatwe w użyciu, dzięki czemu może być stosowane zarówno w domu, jak i w podróży.

Skład

W zestawie: elektryczny laktator dwufazowy Canpol Babies EasyStart – 1 sztuka.

Wskazania

Nowej generacji elektryczny laktator dwufazowy Canpol Babies EasyStart 1 sztuka [12/201], który posiada w asortymencie nasz sklep online, jest urządzeniem przeznaczonym do skutecznego oraz dokładnego odciągania pokarmu, bez żadnego wysiłku. Posiada dwa typy zasilania – bateryjne oraz sieciowe, dzięki czemu może być użytkowany wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba odciągnięcia mleka dla dziecka.

Działanie

Dostępny w ofercie naszej drogerii internetowej elektryczny laktator dwufazowy Canpol Babies EasyStart jest urządzeniem posiadającym trzystopniową regulację rytmu ssania. Tryb rozruchu odwzorowuje szybkie ssanie dziecka, stymulując wypływanie pokarmu z piersi, natomiast pozostałe dwa – tryb mocny i naturalny zostały zaprojektowane tak, aby przypominać fazę wolnego oraz głębokiego ssania mleka. Producent wyposażył produkt także w trzystopniowy zakres regulacji siły ssania oraz miękką nakładkę wykonaną z silikonu medycznego, która usprawnia proces wypływania pokarmu oraz chroni piersi przed podrażnieniem.

Dawkowanie

Przed użyciem elektrycznego laktatora dwufazowego Canpol Babies EasyStart należy dokładnie umyć ręce oraz pierś, a także upewnić się, że urządzenie zostało wcześniej poddane wysterylizowaniu. Następnie podłącz laktator i przyłóż do piersi tak, aby silikonowa nakładka ściśle przylegała, umożliwiając jednocześnie swobodny przepływ powietrza. Odciągaj mleko do momentu, aż poczujesz, że wypływa wolniej. Przystaw do drugiej piersi, aby kontynuować proces.

Dodatkowe

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do odciągania pokarmu i nie należy stosować go do innych celów. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Urządzenie jest kompatybilne z innymi akcesoriami przeznaczonymi do karmienia oraz przechowywania pokarmu marki Canpol Babies.

Opinie o Canpol Babies EasyStart elektryczny laktator dwufazowy 1 sztuka [12/201]
Krzysztof
Laktator spełnia swoją funkcje bardzo dobrze nie jest przy tym zbyt głośny. Cena jest bardzo dobra więc mogę go polecić z czystym sumieniem.
Krzysztof
Laktator spełnia swoją funkcje bardzo dobrze nie jest przy tym zbyt głośny. Cena jest bardzo dobra więc mogę go polecić z czystym sumieniem.
Krzysztof
Laktator spełnia swoją funkcje bardzo dobrze nie jest przy tym zbyt głośny. Cena jest bardzo dobra więc mogę go polecić z czystym sumieniem.
zygi
ok
Aneta
Jeszcze nie uzytkowalismy
zygi
ok
Aneta
Jeszcze nie uzytkowalismy
xxx
laktator jeszcze nie był używany, więc nie mogę go ocenić. Wygląda b dobrze. Cena laktatora elektrycznego - b przystępna.
PiotrC
Polecam
MIMI
Polecam
Anik
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Produkt dobrze spełnia swoją funkcję. Laktator godny polecenia.
Jaginek
Super - nieporównywalna wygoda do ręcznego. 3 stopnie mocy i 3 prędkości, lekkie części (łatwo trzymać podczas pracy), łatwo sie myje. Trochę głośny
luki
Żona używa i jest zadowolona

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Canpol Babies EasyStart elektryczny laktator dwufazowy 1 sztuka [12/201] kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.