Canpol Babies EasyStart elektryczny laktator dwufazowy 1 sztuka [12/201]

Producent: Canpol
Pojemność: 1op.
Postać: Laktator
Dostępność
100% Complete
Opinie (13)

Spis treści:

Opis

Laktator elektryczny EasyStart skutecznie wspomaga i reguluje laktację. Chroni piersi przed zastojami mleka i ułatwia karmienie podczas nawałów pokarmu. Dzięki płynnej regulacji siły i rytmu ssania zwiększa skuteczność odciągania mleka. Odwzorowuje naturalny dwufazowy rytm ssania dziecka. I faza odciągania odwzorowuje szybkie ssanie dziecka stymulujące wypływ pokarmu z piersi, II faza – odciąganie głębokie, odzwierciedla wolne i głębokie ssanie mleka przez dziecko. 

Cicha praca laktatora powoduje, że możesz bez obaw używać go również w nocy, a silikonowa masująca nakładka pozwala na pełny relaks w czasie odciągania pokarmu.

Skład

W zestawie: elektryczny laktator dwufazowy Canpol Babies EasyStart – 1 sztuka.

Wskazania

Nowej generacji elektryczny laktator dwufazowy Canpol Babies EasyStart 1 sztuka [12/201], który posiada w asortymencie nasz sklep online, jest urządzeniem przeznaczonym do skutecznego oraz dokładnego odciągania pokarmu, bez żadnego wysiłku. Posiada dwa typy zasilania – bateryjne oraz sieciowe, dzięki czemu może być użytkowany wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba odciągnięcia mleka dla dziecka.

Działanie

Dostępny w ofercie naszej drogerii internetowej elektryczny laktator dwufazowy Canpol Babies EasyStart jest urządzeniem posiadającym trzystopniową regulację rytmu ssania. Tryb rozruchu odwzorowuje szybkie ssanie dziecka, stymulując wypływanie pokarmu z piersi, natomiast pozostałe dwa – tryb mocny i naturalny zostały zaprojektowane tak, aby przypominać fazę wolnego oraz głębokiego ssania mleka. Producent wyposażył produkt także w trzystopniowy zakres regulacji siły ssania oraz miękką nakładkę wykonaną z silikonu medycznego, która usprawnia proces wypływania pokarmu oraz chroni piersi przed podrażnieniem.

Dawkowanie

Odłącz od laktatora silikonową rurkę wraz ze złączem. Te elementy nie wymagają czyszczenia, ponieważ membrana zabezpiecza je przed kontaktem z pokarmem. Przed pierwszym użyciem, rozmontuj następujące części laktatora: górną obudowę membrany, membranę, korpus laktatora z lejkiem, silikonową nakładkę masującą, osłonę lejka, zaworek silikonowy, butelkę, oraz adaptor do butelek.

Umyj je w gorącej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz. Zdezynfekuj przez umieszczenie we wrzącej wodzie przez ok. 5 minut. Dokładnie wysusz przed zmontowaniem i kolejnym użyciem. Zakrętkę, kapsel, dysk uszczelniający oraz pojemnik na pokarm z zakrętką umyj w ten sam sposób. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj smoczek ciepłą wodą i zdezynfekuj go przez umieszczenie we wrzącej wodzie przez ok. 5 minut. UWAGA! Nie myj silikonowej rurki i złącza, a w szczególności elementów elektrycznych. Przecieraj wilgotną szmatką.

Upewnij się, że laktator został wcześniej umyty i zdezynfekowany. Umyj dokładnie ręce. Aby sprawdzić, czy kanały mleczne są drożne, uciśnij delikatnie brodawkę. Podłącz laktator do zasilania. Naciśnij przycisk on/off. Nad przyciskiem zapali się lampka informująca o tym, że laktator jest włączony. Przyłóż laktator do piersi, tak by silikonowa wkładka masująca przylegała dokładnie, uniemożliwiając tym samym przepływ powietrza. Jeśli powstanie nieszczelność, skuteczność odciągania pokarmu może ulec znacznemu pogorszeniu. Zawsze trzymaj butelkę w pozycji pionowej, tak aby pokarm mógł swobodnie spływać na dno. Laktator pozwala na dostosowanie rytmu i siły ssania do indywidualnych potrzeb każdej mamy. Naciśnij przycisk „mode” regulujący tempo rytmu ssania i wybierz jeden z trzech trybów: express, natural, strong. Ustaw również preferowaną siłę ssania. Odciągaj pokarm z jednej piersi do momentu, gdy poczujesz, że płynie on znacznie wolniej. Przystaw laktator do drugiej piersi, kontynuuj odciąganie. Po zakończeniu odciągania pokarmu odkręć butelkę od laktatora.

Dodatkowe

Laktator elektryczny EasyStart pasuje do innych akcesoriów do karmienia i przechowywania pokarmu. Dzięki dołączonemu adaptorowi pokarm może być odciągany bezpośrednio do wszystkich butelek szeroko i wąskootworowych, a także do pojemników na pokarm marki Canpol babies. Zestaw zawiera: panel sterowania, laktator z butelką wąskootworową 120 ml ze smoczkiem 3m+, zestaw do przechowywania pokarmu,( nakrętka i dysk uszczelniający), zasilacz sieciowy, woreczek do przechowywania laktatora, adaptor, pojemnik do przechowywania pokarmu, elementy zapasowe.

Opinie o Canpol Babies EasyStart elektryczny laktator dwufazowy 1 sztuka [12/201]
Krzysztof
Laktator spełnia swoją funkcje bardzo dobrze nie jest przy tym zbyt głośny. Cena jest bardzo dobra więc mogę go polecić z czystym sumieniem.
Krzysztof
Laktator spełnia swoją funkcje bardzo dobrze nie jest przy tym zbyt głośny. Cena jest bardzo dobra więc mogę go polecić z czystym sumieniem.
Krzysztof
Laktator spełnia swoją funkcje bardzo dobrze nie jest przy tym zbyt głośny. Cena jest bardzo dobra więc mogę go polecić z czystym sumieniem.
zygi
ok
Aneta
Jeszcze nie uzytkowalismy
zygi
ok
Aneta
Jeszcze nie uzytkowalismy
xxx
laktator jeszcze nie był używany, więc nie mogę go ocenić. Wygląda b dobrze. Cena laktatora elektrycznego - b przystępna.
PiotrC
Polecam
MIMI
Polecam
Anik
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Produkt dobrze spełnia swoją funkcję. Laktator godny polecenia.
Jaginek
Super - nieporównywalna wygoda do ręcznego. 3 stopnie mocy i 3 prędkości, lekkie części (łatwo trzymać podczas pracy), łatwo sie myje. Trochę głośny
luki
Żona używa i jest zadowolona

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Canpol Babies EasyStart elektryczny laktator dwufazowy 1 sztuka [12/201] kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.