Calcium C smak jeżyny 16 tabletek musujących Polfa Łódź

Producent: Polfa Łódź
Pojemność: 16szt.
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Jedna tabletka zawiera: 200 mg jonów wapnia ( w postaci laktoglukonianu wapnia – 1,55 g), oraz substancje pomocnicze: wodorowęglan sodu (109 mg sodu), kwas cytrynowy , glikol polioksyetylenowy 6000, aspartam, aromat jeżynowy.

Wskazania

Stany zwiększonego zapotrzebowania na wapń (m.in. okres intensywnego wzrostu dzieci i młodzieży), profilaktyka osteoporozy, osteomalacji i krzywicy, wspomagająco w przeziębieniach i chorobach alergicznych, stany niedoboru wapnia w organizmie (m.in. nieprawidłowa dieta, nadużywanie alkoholu, nałogowe palenie tytoniu), rekonwalescencja po długotrwałym unieruchomieniu, profilaktyka napadów tężyczkowych.

Działanie

Wapń jest składnikiem uczestniczącym w tworzeniu i mineralizacji tkanki kostnej zarówno w okresie wzrostu, jak i w wieku dojrzałym. Utrzymuje równowagę elektrolitową organizmu.  Warunkuje prawidłowe przewodnictwo nerwowe i kurczliwość mięśni poprzecznie prążkowanych, wpływa na prawidłową pracę serca. Bierze udział w procesie krzepnięcia krwi. Wpływa na aktywność wielu enzymów, pełni rolę przekaźnika, dzięki któremu bodźce chemiczne, fizyczne lub hormonalne są przekształcane w określony efekt biologiczny. Zmniejszając przepuszczalność ścian naczyń krwionośnych wapń działa przeciwobrzękowo, przeciwalergicznie i przeciwzapalnie.

Opinie o Calcium C smak jeżyny 16 tabletek musujących Polfa Łódź

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Calcium C smak jeżyny 16 tabletek musujących Polfa Łódź kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.