Bobik D witamina D3 40 kapsułek

Producent: Novascon
Pojemność: 40szt.
Dostępność
Brak produktu
Opinie (1)

Spis treści:

Skład

oliwa z oliwek, witamina D3 (cholokalcyferol); otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol)

Wskazania

Dostarcza niezbędną dla prawidłowego rozwoju układu kostnego dziecka witaminę D3 w mikrodawkach. Zapewnia odpowiednią podaż witaminy D3 u dzieci, szczególnie karmionych wyłącznie piersią Wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój układu kostnego dziecka.

Działanie

Witamina D3 odpowiada za korzystny dla tworzenia się tkanki kostnej bilans wapnia i fosforu, pozytywnie wpływa na kondycję zębów i prawidłowy stan przyzębia, przyczynia się również do większego wchłaniania wapnia, który jest podstawowym składnikiem budulcowym kości, niezbędnym do ich prawidłowego tworzenia się i mineralizacji.

Dawkowanie

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 1 kapsułka „twist-off” dziennie. Preparat podawać podczas posiłku. Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, po czym wycisnąć zawartość na łyżeczkę, lub bezpośrednio do buzi dziecka. Do spożycia przeznaczona jest jedynie zawartość kapsułki. Po opróżnieniu kapsułki należy ją wyrzucić.

Opinie o Bobik D witamina D3 40 kapsułek
monika
dopiero zaczynamy stosować, polecił nam psychiatra dziecięcy potwierdził skuteczność pediatra.

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bobik D witamina D3 40 kapsułek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.