Bluebonnet Nutrition Natural Omega-3 KOSHER Fish Oil, naturalne źródło EPA,DHA,DPA, 60 wegetariańskich kapsułek [DARMOWA DOSTAWA]

Pojemność: 60szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
Brak produktu
Opinie (0)

Spis treści:

Opis produktu

DLACZEGO Bluebonnet?

Bluebonnet Nutrition Natural Omega-3 Kosher Fish Oil to suplement diety, który wspomaga uzupełniać codzienną dietę w kwasy tłuszczowe EPA, DHA i DPA. Kwasy tłuszczowe zapewniają utrzymanie zdrowego poziomu cholesterolusą, składnikiem budulcowym błon komórkowych, tkanki mózgowej i nerwowej. NON- GMO

Symbol „nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie (NON-GMO)” umieszczony na etykiecie to gwarancja ze strony firmy Bluebonnet, że zawarte w suplemencie składniki, nie były genetycznie modyfikowane za pomocą procesów nowoczesnej biotechnologii.


Certyfikat koszerności Bluebonnet KOF-K #K- 0000700

Jedna z najbardziej szanowanych agencji koszerności na świecie potwierdza jakość, integralność i czystość składników zawartych w produktach Bluebonnet.


Produkt bezglutenowy

Bezpieczny dla osób wrażliwych na ziarna zawierające gluten, takie jak: pszenica, jęczmień, żyto, owies.


Produkt niezawierający mleka

Bezpieczny dla osób z nietolerancją laktozy, uczulonych na białka mleka, wrażliwych na produkty mleczne lub stosujących dietę roślinną.


Certyfikat cGMP

Certyfikowany przez NSF International, wiodącą na świecie organizację zajmującą się zdrowiem publicznym i bezpieczeństwem. Bluebonnet Nutrition spełnia lub przekracza najbardziej rygorystyczne standardy jakości w zakresie produkcji  suplementów diety.

Skład


Zalecana dzienna porcja 2 kapsułki zawiera :
Kalorie20
Tłuszcz2 g
Tłuszcz nasycony 0,6 g
Tłuszcz wielonienasycony0,6 g
Tłuszcz jednonienasycony0,5 g
Olej rybi2000 mg

Całkowita ilość kwasów tłuszczowych Omega-3 w tym:

- EPA

- DHA

- DPA 

580 mg

370 mg

120 mg

30 mg

Pozostałe składniki: rozpuszczalna skrobia spożywcza, gliceryna, ekstrakt z warzyw morskich, woda oczyszczona, sorbitol niezmodyfikowany genetycznie, ekstrakt z rozmarynu, niemodyfikowane genetycznie tokoferole (naturalne konserwanty.

Wskazania

Bluebonnet Natural Omega-3 Kosher Fish Oil to suplement, który dostarcza EPA, DHA i DPA pochodzące z oleju rybiego o zwiększonej biodostępności. Zawiera w swoim składzie, również naturalne konserwanty, ekstrakt rozmarynowy i beztlenowe tokoferole, które zapewniają większą stabilność. Zastosowany w kapsułkach olej rybny pochodzi z dzikich gatunków ryb głębokich wód morskich złowionych u wybrzeży Peru. Olej ten jest destylowany parą wodną w ramach czteroetapowego procesu oczyszczania. Został też dodatkowo przetestowany przez niezależne laboratorium cGMP z wykorzystaniem metod AOAC.

Preparat występuje w postaci łatwych do połknięcia, wegetariańskich kapsułek z certyfikatem koszerności dla zapewnienia maksymalnej asymilacji i wchłaniania.

Produkt nie zawiera mleka, jaj, skorupiaków, orzechów drzewnych, orzeszków ziemnych ani pszenicy. Wolny od drożdży, glutenu, jęczmienia, ryżu, sodu i cukru.

Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie dwóch (2) kapsułek dziennie.

Opinie o Bluebonnet Nutrition Natural Omega-3 KOSHER Fish Oil, naturalne źródło EPA,DHA,DPA, 60 wegetariańskich kapsułek [DARMOWA DOSTAWA]
Aby dodawać komentarze - należy się zalogować
Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne
© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.