Bluebonnet Nutrition Kwas foliowy 400 mcg, 90 wegańskich kapsułek [DARMOWA DOSTAWA]

Pojemność: 90szt.
Postać: Kapsułki
Dostępność
33% Complete
Opinie (0)

Spis treści:

Opis produktu

DLACZEGO Bluebonnet?

Bluebonnet Nutrition Folic Acid 400 mcg posiada czysty kwas foliowy, który niezbędny jest do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz krwionośnego- bierze udział w produkcji czerwonych krwinek. Kwas foliowy odgrywa ważną rolę w okresie ciąży, ponieważ wspomaga prawidłowy rozwój płodu. Usprawnia, również pracę układu pokarmowego.


NON- GMO

Symbol „nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie (NON-GMO)” umieszczony na etykiecie to gwarancja ze strony firmy Bluebonnet, że zawarte w suplemencie składniki, nie były genetycznie modyfikowane za pomocą procesów nowoczesnej biotechnologii.


Roślinne kapsułki

Produkty opatrzone logiem kapsułek wegańskich (Vcaps®) zawierają kapsułki bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Kapsułki Vcaps® są produktem 100% naturalnym, pochodzącym z roślinnej celulozy (hypromelozy, celulozy pochodzącej z sosny), niezawierający GMO, nieposiadający konserwantów i glutenu. Produkt wytwarzany jest w oparciu o wysokie standardy produkcyjne z wykorzystaniem zastrzeżonych technologii. 


Certyfikat koszerności Bluebonnet KOF-K #K- 0000700

Jedna z najbardziej szanowanych agencji koszerności na świecie potwierdza jakość, integralność i czystość składników zawartych w produktach Bluebonnet.


Produkt bezglutenowy

Bezpieczny dla osób wrażliwych na ziarna zawierające gluten, takie jak: pszenica, jęczmień, żyto, owies.


Produkt niezawierający mleka

Bezpieczny dla osób z nietolerancją laktozy, uczulonych na białka mleka, wrażliwych na produkty mleczne lub stosujących dietę roślinną.


Certyfikat cGMP

Certyfikowany przez NSF International, wiodącą na świecie organizację zajmującą się zdrowiem publicznym i bezpieczeństwem. Bluebonnet Nutrition spełnia lub przekracza najbardziej rygorystyczne standardy jakości w zakresie produkcji  suplementów diety.

Skład


Jedna (1) kapsułka zawiera :
%DZS*
Kwas foliowy (pteroilomonoglutaminowy)400 µg200

Pozostałe składniki: roślinne kapsułki, roślinna celuloza (jako substancja wypełniająca), roślinny stearynian magnezu (jako substancja przeciwzbrylająca).

*  % realizacji dziennego zalecanego spożycia

Wskazania

Bluebonnet Folic Acid 400 mcg jest suplementem, który zawiera w składzie czysty kwas foliowy. Jest to koenzym odpowiadający za przenoszenie reszt jednowęglanowych na określone receptory. Uczestniczy on w syntezie kwasu nukleinowego, poprzez udział w procesie podziału komórkowego oraz bierze udział w tworzeniu związków purynowych, pirymidynowych oraz niektórych aminokwasów. Działa podobnie jak witamina B12,  gdyż wpływa na syntezę i wzrost erytrocytów. 

Preparat nie zawiera mleka, jajek, ryb, pszenicy, orzechów, soi, kukurydzy, drożdży, glutenu, jęczmienia, sodu oraz cukru. Produkt jest dostępny w postaci łatwych do połknięcia roślinnych kapsułek. Posiada certyfikat koszerności Bluebonnet KOF-K #K-0000700.

Dawkowanie

Jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. 

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 

Dodatkowe

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15°-25 ° C). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Certyfikat koszerności Bluebonnet KOF-K #K-0000700

Najlepiej spożyć przed końcem: podano na szyjce naklejki w postaci: miesiąc rok (MM RR).

Nr partii: znajduje się na szyjce butelki.

Opinie o Bluebonnet Nutrition Kwas foliowy 400 mcg, 90 wegańskich kapsułek [DARMOWA DOSTAWA]
Aby dodawać komentarze - należy się zalogować
Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bluebonnet Nutrition Kwas foliowy 400 mcg, 90 wegańskich kapsułek [DARMOWA DOSTAWA] kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.