Biolectra Magnez 300mg Direct smak pomarańczowy 20 saszetek

Pojemność: 20 szt.
Postać: Saszetki
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

1 kapsułka zawiera: Wartość odżywcza 1,4 kJ (0,3 kcal), Białko0,074 g, Węglowodany 0,002 g, Tłuszcz 0,004 g, Jednostki Chlebowe (BE) 0, Magnez 400 mg, tlenek magnezu, żelatyna, estry cukrowe pochodzące z kwasów tłuszczowych, dwutlenku tytanu.

Wskazania

Magnez jest niezbędny do właściwego funkcjonowania serca, mięśni, nerwów. Aktywuje ponad 300 enzymów odpowiedzialnych za przebieg wielu ważnych procesów metabolicznych. Organizm samodzielnie nie może wytwarzać tego pierwiastka, dlatego tak ważne jest dostarczanie magnezu wraz z dietą. Niestety często przy niesystematycznej diecie, stresie, spożywaniu dużych ilości kawy, alkoholu, intensywnym uprawianiu sportu itp. Dostawy magnezu nie spełniają dziennego zapotrzebowania. Aby zapobiegać niedoborom wypróbuj Biolectra Magnez - jest to suplement diety zawierający 300mg magnezu w 1 tabletce. Charakteryzuje się bardzo dobrą tolerancją.

Działanie

Przyczyny niedoborów magnezu są różne. Dzienna zalecana dawka magnezu to 300-400mg przy czym młodzież, kobiety w ciąży i matki karmiące oraz osoby starsze mają zwiększone zapotrzebowanie na ten pierwiastek.

Opinie o Biolectra Magnez 300mg Direct smak pomarańczowy 20 saszetek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Biolectra Magnez 300mg Direct smak pomarańczowy 20 saszetek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.