Bio-Błonnik 60 tabletek

Producent: Pharma Nord
Pojemność: 60 szt.
Postać: Tabletki
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Błonnik, celuloza, hemiceluloza, lignina, pektyna

Wskazania

Błonnik jest konieczny do prawidłowego trawienia, pomaga usuwać z organizmu toksyny, poprawić przemianę materii, stymuluje perystaltykę jelit. Jest także istotny przy odchudzaniu – pęcznieje w żołądku, wywołując uczucie sytości.

Działanie

Bio-Błonnik jest kompozycją 4 rodzajów błonnika, opracowaną zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi, opisującymi wpływ tej substancji na nasze zdrowie. Preparat uzupełnia niską zawartość błonnika w pożywieniu. Bio-Błonnik to skoncentrowana tabletka zawierająca 80% błonnika w najlepiej przyswajalnej postaci. Błonnik pełni istotną rolę w procesie trawienia – pęcznieje w żołądku, co powoduje uczucie sytości. Reguluje perystaltykę jelit i pracę układu pokarmowego. Pełni istotną rolę w procesie odchudzania. Preparat Bio-Błonnik zawiera cztery rodzaje błonnika (celulozę, hemicelulozę, ligninę i pektyny) we właściwych proporcjach. W celu uzupełnienia diety ubogiej w błonnik. Preparat można łączyć z przyjmowaniem Bio-Chromu.

Dawkowanie

Przyjmować 4-12 tabletek dziennie na 30 minut przed posiłkiem, obficie popijając wodą.

Opinie o Bio-Błonnik 60 tabletek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bio-Błonnik 60 tabletek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.