Biała Perła Jutro Impreza Pasta wybielająca 30 ml + Żel wybielacjacy z aplikatorem 8 ml

Dostępność
33% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Żel wybielający zęby Biała Perła® JUTRO IMPREZA! to żel wybielający zęby, który jest przeznaczony dla osób, które pragną szybko i w bardzo prosty sposób poprawić biel swoich zębów. Jutro Impreza! wybiela zęby do 3 odcieni w ciągu 4 dni.

Wskazania

Żel wybielający zęby Biała Perła® JUTRO IMPREZA! to: Wybielanie do 3 odcieni, Tylko 4 dni kuracji, Jedynie 3 minuty dziennie, Wygodna forma.


Działanie

Unikalna forma żelu w pędzelku zapewnia możliwość przeprowadzenia ekspresowej kuracji wybielającej w praktycznie każdych warunkach. Kuracja produktem Biała Perła® JUTRO IMPREZA! oparta jest o 2-fazową formułę wybielającą, która likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie zębów. Nakładanie żelu zajmuje 1 do 3 minut. Przy tym produkt działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł.

Dawkowanie

W celu uzyskania szybkiego i widocznego efektu należy używać pędzelka 2-3 razy dziennie przez 2 do 4 dni.

Film opisowy


Opinie o Biała Perła Jutro Impreza Pasta wybielająca 30 ml + Żel wybielacjacy z aplikatorem 8 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Biała Perła Jutro Impreza Pasta wybielająca 30 ml + Żel wybielacjacy z aplikatorem 8 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.