Bebiko AR mleko początkowe przeciw ulewaniom dla dzieci od urodzenia 350 g

Dostępność
100% Complete

Spis treści:

Opis

Zawierające wszystkie niezbędne składniki odżywcze mleko w proszku przeciw ulewaniom dla dzieci 0+ Bebiko 1 AR NutriFlor+ dostępne w opakowaniu 350 g to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który pozwala ograniczyć proces bardzo często spotykający noworodki i niemowlęta, czyli ulewanie pokarmu. W jego składzie znalazła się odpowiednia kompozycja białka oraz mączka pozyskana z ziaren chleba świętojańskiego, dzięki czemu pokarm po strawieniu pozostaje gęsty w żołądku dziecka.

Skład

laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej palmowy z certyfikowanych upraw, olej kokosowy, olej rzepakowy, substancja zagęszczająca (mączka chleba świętojańskiego), olej słonecznikowy, wysokooleinowy olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, wapń, olej rybi, białko serwatkowe z mleka, sód, olej z Mortierella alpina, chlorek choliny, potas, witamina C, magnez, emulgator (lecytyny z soi), inozytol, tauryna, żelazo, L-tryptofan, cynk, L-karnityna, sól sodowa kwasu urydyno-5’-fosforowego, witamina E, kwas cytydyno-5’-monofosforowy, sól sodowa kwasu inozyno-5’-fosforowego, kwas pantotenowy, kwas adenozyno-5’-fosforowy, niacyna, sól sodowa kwasu guanozyno-5’-fosforowego, miedź, witamina A, tiamina, witamina B6, ryboflawina, kwas foliowy, jod, mangan, selen, witamina K, witamina D, biotyna, witamina B12

Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego – Bebiko 1 AR NutriFlor+ mleko w proszku przeciw ulewaniom dla dzieci 0+ w opakowaniu 350 g jest przeznaczone dla noworodków oraz niemowląt od urodzenia do ukończenia szóstego miesiąca życia. Preparat jest dedykowany zwłaszcza dla dzieci z objawami ulewania takimi jak:

odbijanie się po karmieniu,

brak apetytu,

kwaśny zapach z ust.

Działanie

W składzie mleka w proszku przeciw ulewaniom dla dzieci 0+ Bebiko 1 AR NutriFlor+, które oferuje nasza drogeria internetowa, znalazła się mączka otrzymana z ziaren chleba świętojańskiego, która skutecznie eliminuje objawy ulewania, gdyż gęstnieje w żołądku malucha podczas trawienia, witaminy i minerały w ilości dostosowanej do potrzeb niemowlęcia, nukleotydy wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, a także nienasycone kwasy tłuszczowe z grupy Omega, w tym kwas DHA, które wspierają zdrowy rozwój mózgu i narządu wzroku.

Dawkowanie

Przed przystąpieniem do przygotowywania pokarmu należy dokładnie umyć ręce oraz wygotować wszystkie naczynia (butelkę, smoczek). Zagotować świeżą wodę pitną, gotować przez ok. pięć minut, pozostawić do ostudzenia. Odpowiednią ilość przestudzonej wody wlać do wyparzonej butelki, a następnie dodać odmierzoną porcję mieszanki, posługując się miarką dołączoną do opakowania. Zakręcić butelkę i wstrząsnąć, aż proszek ulegnie całkowitemu rozpuszczeniu. Przed podaniem dziecku pokarmu należy sprawdzić jego temperaturę, wylewając kilka kropel mleka na wewnętrzny przegub dłoni. Z uwagi na gęstszą konsystencję mleko Bebiko 1 AR NutriFlor+ może wymagać użycia smoczka o zwiększonym przepływie.

Dodatkowe

Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla niemowląt od urodzenia do szóstego miesiąca życia i nie powinien być podawany starszym dzieciom. W przypadku bardzo nasilonych ulewań należy zasięgnąć porady lekarza. Po otwarciu mieszankę przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed działaniem intensywnego promieniowania słonecznego oraz wilgoci.

Opinie o Bebiko AR mleko początkowe przeciw ulewaniom dla dzieci od urodzenia 350 g

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Bebiko AR mleko początkowe przeciw ulewaniom dla dzieci od urodzenia 350 g kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.