Avent Philips wyprawka dla dziecka zestaw 1 [ZESTAW]

Producent: Avent Philips
Postać: Zestaw
Dostępność
Brak produktu
Opinie (0)

Spis treści:

Opis produktu

W skład zestawu wchodzą :

  1. Avent Natural laktator manualny z butelką 125 ml [330/20] + woreczki do przechowywania pokarmu 25 sztuk [603/25]
  2. Avent Natural butelka dla niemowląt 60 ml ze smoczkiem dla niemowląt 0m+ [699/17] + Avent Natural smoczek silikonowy do pierwszych karmień dla dzieci 0m+ 2 sztuki [657/27] [ZESTAW]
  3. Avent szczotka do butelki i smoczka [145/06]
  4. Avent pojemniki na pokarm o pojemności 180 ml 5 sztuk [619/05]

Wskazania

Avent Natural laktator manualny z butelką 125 ml [330/20] + woreczki do przechowywania pokarmu 25 sztuk [603/25]

Gdy znajdujesz się w wygodnej pozycji i jesteś zrelaksowana, wówczas mleko łatwiej wypływa. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasz najwygodniejszy jak dotąd laktator. Usiądź wygodnie, nie pochylając się do przodu i pozwól, aby miękka nakładka masująca delikatnie stymulowała wypływ mleka.

Avent Natural butelka dla niemowląt 60 ml ze smoczkiem dla niemowląt 0m+ [699/17] + Avent Natural smoczek silikonowy do pierwszych karmień dla dzieci 0m+ 2 sztuki [657/27] [ZESTAW]

Nasza butelka Natural o pojemności 60 ml pozwala dostarczyć ilość jedzenia idealnie odpowiadającą potrzebom noworodków. Zaprojektowana do użycia ze smoczkiem First Flow, ma mniejszą, bardziej kontrolowaną szybkość wypływu. Miękki, szeroki smoczek o specjalnej fakturze dokładniej przypomina pierś.

Avent szczotka do butelki i smoczka [145/06]

Szczotka do czyszczenia butelek Philips Avent ma zakrzywioną główkę i specjalnie uformowany czubek uchwytu, aby umożliwiać skuteczne czyszczenie wszystkich typów butelek, smoczków i akcesoriów do karmienia. Trwałe, gęste włosie bezpiecznie czyści i nie powoduje zarysowań.

Avent pojemniki na pokarm o pojemności 180 ml 5 sztuk [619/05]

Odciąganie pokarmu, przechowywanie go i karmienie dziecka z wykorzystaniem jednego pojemnika. Wielorazowy pojemnik nadaje się do sterylizacji i można go używać z laktatorem lub smoczkami Philips Avent — jeden zestaw, wiele możliwości!

Opinie o Avent Philips wyprawka dla dziecka zestaw 1 [ZESTAW]
Aby dodawać komentarze - należy się zalogować
Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne
© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.