Audispray roztwór wody morskiej aerozol do uszu 50 ml

Producent: Perffarma
Pojemność: 50ml
Postać: Spray
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Hipertoniczny roztwór wody morskiej.

Wskazania

Hipertoniczny roztwór wody morskiej, poddany sterylizacji i procesowi filtracji mikrobiologicznej, który upłynnia i rozpuszcza woskowinę, umożliwiając jej naturalne usuwanie. W naturalny sposób upłynnia i rozpuszcza nadmiar woskowiny, kurzy i zanieczyszczeń oraz zapobiega powstawaniu korków woskowinowych w zewnętrznym kanale słuchowym. AUDISPRAY pozwala uniknąć konieczności stosownia patyczków bawełnianych, które powodują przesuwanie woskowiny w kierunku błony bębenkowej. Preparat można stosować u dorosłych oraz dzieci od 6 lat.

Działanie

Hipertoniczny roztwór wody morskiej, poddany sterylizacji i procesowi filtracji mikrobiologicznej, który upłynnia i rozpuszcza woskowinę, umożliwiając jej naturalne usuwanie. Badania kliniczne dowiodły zarówno skuteczności, jak i bezpieczeństwa preparatu AUDISPRAY Preparat ten nie wywołuje ani alergii, ani podrażnień w obrębie skóry.

Dawkowanie

AUDISPRAY należy stosować od 2 do 3 razy w tygodniu, a u osób ze zwiększonym wytwarzaniem woskowiny codziennie. Osoby noszące aparaty słuchowe mogą stosować AUDISPRAY co wieczór, po zdjęciu aparatu.

nacisnąć końcówkę przez 1 sekundę, trzymając pojemnik w pozycji pionowej

masować małżowinę uszną przez 10 sekund

przechylić głowę na bok, aby nadmiar płynu wypłynął i wytrzeć ucho

nie zdejmując końcówki z pojemnika, przepłukć jej zakończenie ciepłą wodą po każdorazowym zastosowaniu preparatu.

 

Opinie o Audispray roztwór wody morskiej aerozol do uszu 50 ml

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Audispray roztwór wody morskiej aerozol do uszu 50 ml kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.