Apteo Dziecko Witamina D+K 45 kapsułek twist-off

Producent: Apteo
Pojemność: 45szt.
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

1 kapsułka twist-off zawiera 10 μg=400 j.m. witaminy D3 

Olej roślinny (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), żelatyna wołowa, gliceryna- substancja wiążąca, fitomenadiol (wit. K1), cholekalcyferol (witamina D3).

Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla niemowląt karmionych piersią od 8-go dnia do ukończenia 3-go miesiąca życia w profilaktyce krzywicy związanej z niedoborem witaminy D oraz profilaktyce krwawienia z niedoboru witaminy K.

Działanie

Właściwe zaopatrzenie organizmu w witaminy D i K jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju organizmu. Witamina D wpływa korzystnie na wchłanianie wapnia i fosforu zapewniając prawidłowy wzrost, rozwój i mineralizację kości oraz zębów. Witamina K odgrywa istotną rolę w procesach syntezy czynników krzepnięcia krwi. Wpływa również na prawidłową strukturę kości. Preparat dostarcza witaminy D i K w niezbędnej ilości dzięki zastosowaniu mikrodawek.

Dawkowanie

Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki. Następnie wycisnąć zawartość kapsułki bezpośredni do buzi dziecka lub na łyżeczkę. Można podać wraz ze ściągniętym pokarmem matki. Podawać jedynie zawartość kapsułki. Pozostałą po opróżnieniu otoczkę kapsułki należy wyrzucić.

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu:1 kapsułka 1 raz dziennie.

Dodatkowe

Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Produkt jest przeznaczony dla niemowląt. Nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Może stanowić zagrożenie dla zdrowia, jeżeli jest spożywany przez niemowlęta, u których nie stwierdzono zwiększonego zapotrzebowania na witaminy K i D. Należy zachować ostrożność przy podawaniu preparatu, aby dziecko nie połknęło kapsułki.

Opinie o Apteo Dziecko Witamina D+K 45 kapsułek twist-off

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Apteo Dziecko Witamina D+K 45 kapsułek twist-off kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.