4 Akne na cerę z problemami 30 tabletek

Pojemność: 30szt.
Postać: Tabletki
Dostępność
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Kompleks bioaktywnych białek pochodzenia mlecznego (zawiera nie mniej niż 90% laktoferyny) 100 mg, Witamina C 80 mg, Niacyna (mg ekwiwalentu niacyny) 16 mg, Cynk 10 mg, Witamina A (µg ekwiwalentu retinolu) 640 µg, Biotyna 50 mcg.

Wskazania

Polecany dla młodzieży w okresie dojrzewania w celu wspomagania prawidłowego funkcjonowania skóry (np. skóry z tendencją do przetłuszczania i tworzenia się zanieczyszczeń)

Działanie

Suplement polecany dla młodzieży i osób dorosłych w celu utrzymania zdrowej skóry. Suplement doskonale wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry (np. skóry z tendencją do przetłuszczania i tworzenia się zanieczyszczeń). W składzie znajduje się laktoferyna, która jest białkiem endogennym o dużym powinowactwie do żelaza, Witamina C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu oraz Cynk - obecny we wszystkich tkankach, który pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie.

Dawkowanie

 1 tabletka dziennie

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu, nie stosować w okresie ciąży i karmieniu piersi.

Opinie o 4 Akne na cerę z problemami 30 tabletek

Dodaj swoją opinię

Skontaktuj się z nami!
Produkty podobne

Klienci, którzy kupili 4 Akne na cerę z problemami 30 tabletek kupili także:

© All rights reserved by DROGERIAWAPTEKA.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.